Wij gebruiken eigen cookies en cookies van derden om de kwaliteit van de navigatie te verbeteren en u relevante inhoud en informatie aan te bieden. Lees ons volledige cookiebeleid.

Welkom op de blog van Natàlia Perarnau

.

Lees de blogberichten van Kids&Us
Dankjewel om thuis te blijven

BEDANKT

Ik kan me geen betere manier voorstellen om deze post te beginnen dan door jullie te bedanken. Bedankt aan iedereen die thuisblijft; bedankt aan de volledige Kids&Us-familie die met zoveel verantwoordelijkheid omgaat met deze uitzonderlijke situatie waar we ons momenteel overal ter wereld in bevinden; en bedankt aan alle kinderen die ons met hun fantastische aanpassingsvermogen tonen hoe we met deze veranderingen kunnen omgaan. Maar in het bijzonder willen we diegenen bedanken die in deze moeilijke tijden voor ons zorgen: de mensen die het hoofd bieden aan Covid-19 vanuit ziekenhuizen, medische diensten en apotheken; verzorgers; al het schoonmaakpersoneel; bakkers; transportbedrijven; medewerkers van supermarkten; medewerkers van het openbaar vervoer; de media en ieder van ons die de wereld draaiende houdt, nu velen van ons thuis moeten blijven.

Inspelen op dergelijke onverwachte situaties is niet eenvoudig voor een welvaartsmaatschappij. Vanuit onze bevoorrechte positie hebben we nog nooit eerder een dergelijke situatie meegemaakt en we konden ons zelfs niet eens inbeelden hoe we zouden moeten reageren en inspelen op deze omstandigheden. Elke dag leren we bij. Het is niet makkelijk, maar wees er maar zeker van dat dit voorbij zal gaan en dat we er niet alleen sterker zullen uitkomen, maar ook met een meer verantwoorde levensstijl en met meer empathie. Voorlopig kunnen we alleen maar luisteren naar de aanbevelingen en aanvaarden dat de beste manier om het virus te bestrijden thuisblijven is. We zitten hier samen in, en alleen samen zullen we erin slagen om die beroemde besmettingscurve af te vlakken en te voorkomen dat de gezondheidsdiensten verzadigd raken.

Zolang deze lockdown duurt, zullen ook onze centra gesloten zijn. Daarom hebben we aanvullend digitaal materiaal voorbereid voor onze leerlingen. Zo kunnen ze in contact blijven met het Engels, maar dan wel van thuis uit, en hun uren op een afwisselende manier doorbrengen. We zijn ons ervan bewust dat dit materiaal het contact en de interactie van in de les niet kan vervangen, maar we zijn er wel van overtuigd dat dit, gezien de uitzonderlijke omstandigheden, de beste manier is voor onze leerlingen om te blijven oefenen wat ze tot nu toe hebben geleerd.

Bovendien hebben we onder de naam Stay at Home (Blijf in uw kot met Kids&Us) een reeks materiaal opgesteld die we met jullie willen delen. Activiteiten, knutselwerkjes, video's, liedjes en dansjes, receptjes ... We stellen al het materiaal beschikbaar waarvan we denken dat het jullie kan helpen om deze dagen op een leukere manier door te brengen. Bij Kids&Us willen we ook ons steentje bijdragen om deze situatie zo draaglijk mogelijk te maken. Het zijn moeilijke tijden, maar we moeten ook genieten van deze unieke kans om thuis te zijn met onze kinderen. Zelden is er in het dagelijkse leven zo veel tijd om qualitytime door te brengen met onze kinderen. Het is natuurlijk geen ideale situatie, maar we hebben nu meer dan ooit de tijd om samen activiteiten te doen en plezier te maken, laten we daar dan ook gebruik van maken.

Elke week zullen we op sociale media en onze blog (link) een nieuw voorstel delen waarin activiteiten staan voor de komende dagen. Jullie hebben rechtstreeks toegang tot dit materiaal via de blog of we kunnen jullie ook altijd informeren via mail als jullie dat liever hebben.

We willen van de gelegenheid gebruikmaken om jullie allemaal een dikke virtuele knuffel te sturen. Bedankt.

#stayathome #kidsathome

  1. 88
Delen op >

Opmerkingen

Laat een opmerking achter

Om een opmerking achter te laten, moet u geregistreerd zijn.