Wij gebruiken eigen cookies en cookies van derden om de kwaliteit van de navigatie te verbeteren en u relevante inhoud en informatie aan te bieden. Lees ons volledige cookiebeleid.

Nieuws

Ontdek alle nieuwtjes van Kids&Us

Lees de nieuwtjes van Kids&Us

We lanceren de Kids zONe van Kids&Us, een online platform waar onze leerlingen Engels kunnen blijven leren, wat er ook gebeurt

Gepubliceerd 21/10/2020 door Kids&Us

De afgelopen maanden heeft Kids&Us hard gewerkt aan de digitalisering van onze unieke pedagogische methode om kinderen van 1 tot 18 jaar Engels te leren. Op die manier zullen de leerlingen van Kids&Us Engels kunnen blijven leren in eender welke situatie die de COVID-19-pandemie kan veroorzaken.  

Met de digitalisering van de Kids&Us-methode zullen alle leerlingen, van Mousy (1 jaar) tot en met de laatste cursus van Teens (18 jaar), indien nodig van thuis uit Engels kunnen blijven leren. We hebben niet alleen de activiteiten aangepast zodat ze in een digitale omgeving kunnen worden uitgevoerd, maar ook twee nieuwe tools geïmplementeerd die de inhoud en activiteiten van elke cursus bevatten: de Kids zONe, voor leerlingen van de Babies- en Kids-cursussen, en de T&T zONe, voor leerlingen van de Tweens- en Teens-cursussen. Dankzij deze nieuwe platformen kunnen de ouders bovendien de vooruitgang van hun kinderen tijdens het schooljaar beter opvolgen.  

Het schooljaar waar iedereen enorm naar uitkeek 

In september werden alle lessen in de Kids&Us-centra op een veilige manier hervat. We hebben alle door de autoriteiten aanbevolen gezondheidsmaatregelen geïmplementeerd, waardoor de centra een veilige plaats vormen voor de gezinnen, leerlingen en leerkrachten.  

Alle hygiëne- en veiligheidsprotocollen werden bijgewerkt om de dagelijkse activiteiten van de centra aan te passen aan de nieuwe realiteit: de aankomst en het vertrek van onze leerlingen verlopen gespreid om drukte te voorkomen; bij het binnenkomen wordt de temperatuur gemeten; alle leerlingen en leerkrachten moeten hun handen ontsmetten met hydro-alcoholische gel voordat ze de faciliteiten binnengaan; de klaslokalen worden gedesinfecteerd; de ruimtes worden regelmatig verlucht, enz.  

Delen op >