Wij gebruiken eigen cookies en cookies van derden om de kwaliteit van de navigatie te verbeteren en u relevante inhoud en informatie aan te bieden. Lees ons volledige cookiebeleid.

Nieuws

Ontdek alle nieuwtjes van Kids&Us

Lees de nieuwtjes van Kids&Us

Cambridge English toont aan dat de leerlingen van Kids&Us uitblinken in luistervaardigheid (listening)

Gepubliceerd 16/09/2019 door Kids&Us

Tijdens het voorbije schooljaar 2018-2019 vroeg Kids&Us aan Cambridge Assessment English om een onderzoek uit te voeren naar de verschillende cursussen die gegeven worden in onze scholen. Zo wilden we nagaan of deze de niveaus behalen van het Gemeenschappelijk Europees Referentiekader (GER).

Bijna 1000 van onze leerlingen werden officieus en onaangekondigd beoordeeld op hun niveau van Engels aan de hand van de tests van Cambridge Assessment English (CAE). We wilden zien of onze cursussen het beoogde effect hebben en of de leerlingen na de Animal Planet 2-cursus het A2-certificaat van het GER kunnen behalen en onze studenten van Fairy Tales 2 en Mysteries 2 klaar zijn om respectievelijk het B1-niveau en het B2-niveau te bereiken.

Cambridge English publiceerde in hun rapport dat de Kids&Us-methode voor heel sterke resultaten zorgt. Van de drie beoordeelde cursussen behaalde 57 tot 65% van de leerlingen ten minste het GER-niveau van de cursus en behaalde 15 tot 19% van de leerlingen zelfs een hoger niveau dan het niveau dat met de cursus beoogd wordt. Dit wil zeggen dat onze cursussen het juiste niveau hebben. “Als meer dan 50% van de groep leerlingen het objectieve niveau van de cursus behaalt, is het niveau van de cursus geschikt.” (Cambridge)

De volgende vaardigheden werden beoordeeld: use of English, reading en listening. De tests hebben bovendien aangetoond dat onze leerlingen uitblinken in luistervaardigheid, tot grote verwondering van iedereen, ook de mensen bij Cambridge: “Het komt niet vaak voor dat de leerlingen zo goed scoren op de listening-activiteiten. Normaal gezien is dit een vaardigheid waar ze nogal moeite mee hebben.” Op deze test behaalde meer dan 80% van de leerlingen een niveau dat hoger ligt dan het beoogde niveau van de cursus.

Jullie kunnen het rapport van Cambridge over het uitgevoerde onderzoek hier raadplegen.

Proficiat aan al onze leerlingen voor hun prachtige resultaten! We zijn heel trots op hun vooruitgang en op het feit dat we hen een goede basis kunnen bieden om de Engelse taal in de toekomst nog beter te beheersen.

Cambridge English toont aan dat de leerlingen van Kids&Us uitblinken in luistervaardigheid (listening)
Delen op >