Nous utilisons de cookies propres et de tiers afin d’améliorer votre expérience de navigation et vous offrir de la publicité et des contenus pertinents pour vous. Meer informatie cookiebeleid.

Contact

Elke dag dichter bij u

Contacteer ons voor meer informatie.
Contacteer ons voor meer informatie.

Contacteer ons voor meer informatie

Kids&Us Awans

Rue Chaussée 62
Awans
Liège/Luik, Belgique
T:0476 68 76 31
awans@kidsandus.be

Kids&Us Beaufays 

Place de la Bouxhe, 1C
Beaufays
Liège/Luik, Belgique
T:0473 36 19 71
beaufays@kidsandus.be

Kids&Us Gerpinnes  

Chaussée de Philippeville 30
Loverval
Hainaut/Henegouwen, Belgique
T:0479 38 67 09
gerpinnes@kidsandus.be

Kids&Us Hannut

Rue Albert 1er, 5
Hannut
Liège/Luik, Belgique
T:0471 92 24 55
hannut@kidsandus.be

Kids&Us Jourdan 

Rue Gray 44
Jourdan
Bruxelles/Brussel, Belgique
T:0488 90 43 85
jourdan@kidsandus.be

Kids&Us Marche

rue Béverée 7/2
Marche-en-Famenne
Luxembourg/Luxemburg, Belgique
T:0470 46 40 65
marche@kidsandus.be

Kids&Us Namur 

3 Place Joséphine - Charlotte
Namur
Namur/Namen, Belgique
T:0476 28 09 80
namur@kidsandus.be

Kids&Us Nivelles 

Place Emile de Lalieux 44
Nivelles
Brabant Wallon/Waals-Brabant, Belgique
T:0486 97 51 24
nivelles@kidsandus.be

Kids&Us Stockel  

17 Val des Seigneurs
Woluwe Saint Pierre
Bruxelles/Brussel, Belgique
T:0471 08 42 61
stockel@kidsandus.be

Kids&Us Stockel T&T 

7 Val des Seigneurs, Woluwe Saint Pierre
Woluwe Saint Pierre
Bruxelles/Brussel, Belgique
T:0471 08 42 61
stockel@kidsandus.be

Kids&Us Uccle 

823 Chausée de Waterloo
Uccle
Bruxelles/Brussel, Belgique
T:0497 07 67 26 
uccle@kidsandus.be

Kids&Us Waregem 

Zuiderpromenade 33
Waregem
Flandre Occidentale/West-Vlaanderen, Belgique
T:0475 29 52 06
waregem@kidsandus.be

Kids&Us Waterloo 

397, Chaussée de Bruxelles
Waterloo
Brabant Wallon/Waals-Brabant, Belgique
T:0487 27 77 73
waterloo@kidsandus.be

Kids&Us Wavre 

13 Rue des Volontaires
Wavre
Brabant Wallon/Waals-Brabant, Belgique
T:+32477 20 74 93 / +32471 90 14 39
wavre@kidsandus.be

Kids&Us Wemmel 

54 Chaussée de Bruxelles, Wemmel
Wemmel
Brabant Flamand/Vlaams-Brabant, Belgique
T:0489 99 10 06
wemmel@kidsandus.be


Hoofdkantoor

17, Val des Seigneurs
1150 - Bruxelles/Brussel
België, Tel. 471 08 42 61
administration.belux@kidsandus.be


Het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de verwerking van je gegevens is KIDS&US ENGLISH, S.L. De verzamelde gegevens en die wat aangemaakt kunnen worden, worden verwerkt met het doel uw inschrijving te beheren en u producten en diensten van Kids&Us aan te bieden. De basis die de verwerking van deze gegevens mogelijk maakt is uw instemming, en het feit dat het noodzakelijk is voor het uitvoeren van de handelsrelatie met KIDS&US. Je hebt het recht om je persoonsgegevens in te zien, te corrigeren of te verwijderen, en om hun overdraagbaarheid te verzoeken. Je hebt eveneens het recht om de beperking van hun verwerking te verzoeken of zich tegen de verwerking te verzetten. Jegegevens kunnen enkel worden verstrekt aan andere bedrijven die deel uitmaken van het franchisenetwerk KIDS&US ENGLISH, S.L., aan KIDS&US ENGLISH, S.L, of aan samenwerkende bedrijven of dienstverleners van KIDS&US ENGLISH, S.L. en zijn franchisenemers. Meer gedetailleerde informatie over de bescherming van je persoonsgegevens kan je via de volgende link raadplegen.

Ik wil me graag aanmelden voor de nieuwsbrief
*Verplichte informatie
Delen op >