Wij gebruiken eigen cookies en cookies van derden om de kwaliteit van de navigatie te verbeteren en u relevante inhoud en informatie aan te bieden. Lees ons volledige cookiebeleid.

Contact

Elke dag dichter bij u

Contacteer ons voor meer informatie.
Contacteer ons voor meer informatie.

Contacteer ons voor meer informatie

Kids&Us Awans

Rue Chaussée 62
Awans
Liège/Luik, Belgique
T:0476 68 76 31
awans@kidsandus.be

Kids&Us Auderghem

Place Communale d'Auderghem 16
1160 Auderghem
0465 02 83 85
auderghem@kidsandus.be

Kids&Us Beaufays 

Place de la Bouxhe, 1C
Beaufays
T:0473 36 19 71
beaufays@kidsandus.be

Kids&Us Gerpinnes  

Chaussée de Philippeville 30
Loverval
T:0479 38 67 09
gerpinnes@kidsandus.be

Kids&Us Hannut

Rue Albert 1er, 5
Hannut
T:0471 92 24 55
hannut@kidsandus.be

Kids&Us Huy

Quai de Namur 2
4500 Huy
0471 92 24 55
huy@kidsandus.be

Kids&Us Jourdan 

Rue Gray 44
Jourdan
T:0488 90 43 85
jourdan@kidsandus.be

Kids&Us Liège Centre

Boulevard Piercot 28
4000 Liège
0492 66 80 60
liegecentre@kidsandus.be

Kids&Us Marche

rue Béverée 7/2
Marche-en-Famenne
T:0470 46 40 65
marche@kidsandus.be

Kids&Us Namur 

3 Place Joséphine - Charlotte
Namur
T:0476 28 09 80
namur@kidsandus.be

Kids&Us Nivelles 

Place Emile de Lalieux 44
Nivelles
T:0486 97 51 24
nivelles@kidsandus.be

Kids&Us Stockel  

17 Val des Seigneurs
Woluwe Saint Pierre
T:0471 08 42 61
stockel@kidsandus.be

Kids&Us Stockel T&T 

7 Val des Seigneurs, Woluwe Saint Pierre
Woluwe Saint Pierre
T:0471 08 42 61
stockel@kidsandus.be

Kids&Us Uccle 

823 Chausée de Waterloo
Uccle
T:0497 07 67 26 
uccle@kidsandus.be

Kids&Us Waregem 

Zuiderpromenade 33
Waregem
T:0475 29 52 06
waregem@kidsandus.be

Kids&Us Waterloo 

397, Chaussée de Bruxelles
Waterloo
T:0487 27 77 73
waterloo@kidsandus.be

Kids&Us Wavre 

13 Rue des Volontaires
Wavre
T:+32477 20 74 93 / +32471 90 14 39
wavre@kidsandus.be

Kids&Us Wemmel 

54 Chaussée de Bruxelles, Wemmel
Wemmel
Brabant Flamand/Vlaams-Brabant, Belgique
T:0489 99 10 06
wemmel@kidsandus.be

Laat hier uw gegevens achter. We contacteren u zo snel mogelijk.

Het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de verwerking van je gegevens is KIDS&US ENGLISH, S.L. De verzamelde gegevens en die wat aangemaakt kunnen worden, worden verwerkt met het doel uw inschrijving te beheren en u producten en diensten van Kids&Us aan te bieden. De basis die de verwerking van deze gegevens mogelijk maakt is uw instemming, en het feit dat het noodzakelijk is voor het uitvoeren van de handelsrelatie met KIDS&US. Je hebt het recht om je persoonsgegevens in te zien, te corrigeren of te verwijderen, en om hun overdraagbaarheid te verzoeken. Je hebt eveneens het recht om de beperking van hun verwerking te verzoeken of zich tegen de verwerking te verzetten. Jegegevens kunnen enkel worden verstrekt aan andere bedrijven die deel uitmaken van het franchisenetwerk KIDS&US ENGLISH, S.L., aan KIDS&US ENGLISH, S.L, of aan samenwerkende bedrijven of dienstverleners van KIDS&US ENGLISH, S.L. en zijn franchisenemers. Meer gedetailleerde informatie over de bescherming van je persoonsgegevens kan je via de volgende link raadplegen.

Ik wil me graag aanmelden voor de nieuwsbrief
*Verplichte informatie

17, Val des Seigneurs
1150 - Bruxelles/Brussel
België, Tel. 471 08 42 61
administration.belux@kidsandus.be

Delen op >