Wij gebruiken eigen cookies en cookies van derden om de kwaliteit van de navigatie te verbeteren en u relevante inhoud en informatie aan te bieden. Lees ons volledige cookiebeleid.

Nieuws

Ontdek alle nieuwtjes van Kids&Us

Lees de nieuwtjes van Kids&Us

Gina Ginger en Charlie Chives zullen je doen dromen in het Engels

Gepubliceerd 08/07/2019 door Kids&Us

Uit ons engagement om de kinderen te voorzien van alle nodige instrumenten voor een succesvolle toekomst is een heel bijzondere actie ontstaan: Dream in English. Bij Kids&Us voelen baby's in het Engels, spelen kinderen in het Engels en groeien tieners in het Engels. En nu willen we hen ook doen dromen in het Engels.

Dream in English is een korte animatiefilm van 45 seconden waarin Gina Ginger en Charlie Chives, twee van de hoofdrolspelers van onze eigen boeken, door dromenland reizen en alle kinderen uitnodigen te dromen in het Engels. De droomfee zal ervoor zorgen dat dit gebeurt.

De actie Dream in English kadert binnen de nieuwe campagne van Kids&Us voor het schooljaar 2019-2020: the English Formula. Al die jaren hebben we op basis van onze opgedane ervaring ons concept tot in de puntjes uitgewerkt en een unieke methode ontwikkeld die gebaseerd is op het natuurlijke leerproces van kinderen. Onze methode om Engels te leren is volledig afgestemd op het groei- en ontwikkelingsproces van onze leerlingen en helpt hen om hun volledige potentieel te benutten.

We stellen jullie met veel trots de Kids&Us-campagne voor met het hoogste chemiegehalte. Het design is fris, duidelijk en modern, en straalt zekerheid en vertrouwen uit in een beproefde methode. Onze leerlingen hebben het potentieel en wij de formule!

Bekijk Dream in English en droom in het Engels! 

Kids&Us Dream in English
Delen op >