Wij gebruiken eigen cookies en cookies van derden om de kwaliteit van de navigatie te verbeteren en u relevante inhoud en informatie aan te bieden. Lees ons volledige cookiebeleid.

Nieuws

Ontdek alle nieuwtjes van Kids&Us

Lees de nieuwtjes van Kids&Us

'A New Twist': een innovatieve campagne voor een flexibele methode

Gepubliceerd 08/09/2020 door Kids&Us

'A New Twist' is de nieuwe Kids&Us-campagne voor het schooljaar 2020-2021. Deze weerspiegelt als nooit tevoren de essentie van onze methode, een methode die evolueert.  

De Kids&Us-methode is flexibel en speelt in op de noden van de nieuwe onderwijsrealiteit. 'A New Twist' belichaamt deze flexibiliteit en zorgt ervoor dat onze leerlingen Engels kunnen leren, in welke omgeving dan ook.  

Deze campagne behoudt de essentie van de Kids&Us-methode: de nabootsing van het natuurlijke moedertaalverwervingsproces. Bovendien toont ze hoe Kids&Us zich heeft aangepast om het hoofd te bieden aan een pandemie die de hele wereld in haar greep houdt.  

Mediacampagne 

De wereld verandert en de manier waarop kinderen leren evolueert mee. Deze boodschap komt duidelijk naar voren in de spot van onze mediacampagne en is helemaal in lijn met onze belofte aan de gezinnen. Want bij Kids&Us zullen onze leerlingen Engels leren, wat er ook gebeurt.  

De campagnespot zal tot 13 september te zien zijn op de kanalen van Atresmedia en Mediaset, maar ook in andere online omgevingen.  

Bekijk hier de aankondiging van de nieuwe Kids&Us-campagne 'A New Twist'. 

Delen op >